EndüstrilerAskeri EndüstriDEYAP

Yıllar boyunca ordu tarafından birçok korozyon önleme tedbiri benimsenmiştir. Şimdi, etkili korozyon kontrolü için sürekli olarak yeni stratejiler gelisitrilmekte ve değerlendirilmektedir. Korozyondan kaynaklanan kayıplar ordular için önemli bir öncelik haline gelmiştir.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/askeriye2.jpg
Askeri Endüstri

Bazı Ordular Hiçbir Şey Yapmamayı Seçiyor!DEYAP

Savaşa hazırlık artık göz önünde bulundurulan önemli bir faktördür ve Cortec® daha verimli ve ekonomik çözümlerle koruma maliyetlerini azaltacak mevcut uygulama sistemlerine kolayca uyan gerekli çözümlere sahiptir. Cortec® varlık ömrünü uzatabilir ve savaşa hazırlığı artırabilir.

Askeri EndüstriDaha Etkili Korozyon ÖnleyicileriDEYAP

SAĞLIK, GÜVENLİK ve KİRLİLİK KONTROLÜ
Cortec'in mevcut en yeni kimyasal teknolojiyi kullanan formülasyonları sağlık, güvenlik, yanıcılık ve kirlilik kontrolü alanlarındaki endişelerinizi gidermeye yardımcı olur.

ÇOKLU METAL KORUMASI
Galvanik korozyonu önlemek için metal kombinasyonlarını koruyan formülasyonlar da dahil olmak üzere demir ve demir dışı metalleri korumak için eksiksiz bir korozyon önleyici yelpazesi mevcuttur.

KORUNAN PARÇALAR HEMEN KULLANIMA HAZIRDIR

Cortec® Buhar Fazı Korozyon Önleyicileri (VpCI®) tarafından biriktirilen koruyucu görünmez moleküler tabakanın çıkarılmasına gerek yoktur. İşleme, kurulum veya kullanımdan önce yağ giderme, kazıma, temizleme veya daha fazla hazırlık gerekmez. VpCI® korumalı bileşenleriniz, parçalarınız ve bitmiş montajlarınız her zaman anında kullanıma hazırdır. Concrete® bariyer kaplamaları geleneksel temizleme yöntemleriyle kolayca çıkarılabilir.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kolrumaucak-1280x854.jpg

Kısa ve Uzun Vadeli Koruma

Bakım ve operasyonlar sırasında geçici korumaya, sevkiyat ve depolama için orta vadeli korumaya veya silahlardan yer ekipmanlarına, araçlardan aviyoniklere kadar her şey için hazırda bekletme, naftalinleme ve saha hizmeti için uzun süreli korumaya ihtiyaç duyduğunuzda bir Cortec® çözümü vardır.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/askeriye3-1280x854.jpg

Çeşitli Çevresel Koşullar İçin

Artık metallerinizi ve ürünlerinizi neme ve aşındırıcı endüstriyel, denizcilik ve tropikal atmosferler gibi agresif atmosferlere karsı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/askeriye4-1280x854.jpg

Çoğu Malzeme Özelliğini Değiştirmez

Çoğu durumda, Cortec® VpCI®'ın görünmez koruyucu iyonik katmanı önemli yüzey özelliklerini değiştirmez. Bu, iletkenlik, geçirgenlik ve boyutsal toleransların çok önemli olduğu çoğu hassas elektronik cihaz için bile geçerlidir.
otofo6
otofo7
otofot2
askerfoto1
askerfoto2
askerfoto3
askerfoto4
askerfoto5
Askeri Endüstri

KENDİNİ YENİLERDEYAP

Geleneksel korozyon önleme yöntemlerinin aksine, Cortec® VpCI'ler kendi kendini yeniler. Cortec® Vpci'yi sisteminizin herhangi bir bölümüne tek veya birden fazla noktadan ekleyin. Örnegin, VpCI'leri herhangi bir operatörün katılımı olmadan sisteme otomatik olarak enjekte edin ve buhar hatlarındaki, sıvı daĞıtım sistemlerindeki veya yüzlerce kilometrelik boru hattındaki yüzlerce metrelik boruları anında korumaya baŞlayın. 21. yüzyılın çevreci bir korozyon işlemi olan Cortec® Vpci, kromatlar, diğer ağır metaller, fosfatlar veya klorlu hidrokarbonlar içermez. Bu yeni organik formülasyonlar, ekipmanı korumak için çevre açısından kabul edilebilir bir yol sunar. Cortec® VpCI'ler, kuyulardaki agresif tuzlu su çözümlerinden uzaktaki boru hattının kilometrelerce korunmasına kadar, ekipmanın ömrünü uzatır ve arayüz, sıvı faz ve buhar fazında koruma sağlar.

BAKIM ve OPERASYONLAR
VpCI'ların kullanımıyla, kara, hava veya deniz taşıtlarının, ekipmanlarının veya işletim sistemlerinin ömürlerinin uzatılması, günlük bakım prosedürlerinde kullanılan aynı temel prosedürlerle yapılır. Ek uygulama veya sökme ekipmanı satın almaya gerek yoktur. Özel tesisler de gerekli değildir! Uygulama ve depolama tesislerine duyulan ihtiyacın ortadan kaldırılması, Cortec ® VpCI ® ürünlerinin kullanımına diğer geleneksel veya egzotik bakım ve koruma programlarına göre ekstra bir avantaj sağlar. Yine Cortec ® milyonları kurtarabilir.

YÜKSEK PERFORMASLI KAPLAMALAR
Tüm Cortec® kaplamalar, aşırı açık endüstriyel, denizcilik ve tropikal ortamlarda bile olağanüstü koruma sağlar.

Cortec'in toksik olmayan organik önleyicilerden oluşan karmaşık formülleri çoğu boya, astar ve solvent bazlı üründen çok daha fazla koruma sağlar. Bu benzersiz su bazlı kaplamaların çoğu personel veya çevre için hiçbir tehdit oluşturmaz.

Ayrıca zorlu ve korunaksız uygulamalarda bile olağanüstü kalıcı veya geçici koruma sağlarlar.

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/askeriye5-scaled.jpg
DEYAP

Tüm EndüstrilerDEYAP

Makaleler

Çözülmüş SorunlarDEYAP

Dünyanın çeşitli noktalarında korozyon nedeniyle oluşan engellerin nasıl ortadan kaldırıldıklarını anlatan çeşitli makaleler...
logo-renault
logo-mykal
logo-cortec
logo-bosch
logo-boeing
logo-airbos
logo nasa