UygulamalarKorozyon KorumasıDEYAP

Korozyon, özellikle depolama ve nakliye için paketleme yapıldığında, metalin sürekli ayrım gözetmeyen ve maliyetli bir düşmandır.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/dis-mekan-korumasi.jpg
Uygulamalar

Uzman Kadromuzla HizmetinizdeyizDEYAP

Geleneksel korozyon önleme yöntemleri maliyetli ve etkisizdir. Personel ve çevre için tehlikeli olabilir.

Buhar fazı korozyon önleyici (VpCI) teknolojisi, korozyon önlemede çığır açan bir çözümü temsil eder. VpCI ürünlerimiz, metalleri, çok metalli korozyon koruması sağlayan kimyasal olarak absorbe edilmiş bir moleküler tabaka ile korur. Tüm yüzeyler, yarıklar, boşluklar ve erişilemeyen diğer boş alanlar tam koruma alır. VpCI bariyeri, tekrar tekrar açılan ambalajlar için bile kendi kendini yeniler ve tipik olarak 24 aya kadar koruma sağlar.
Korozyona karşı koruma, önleme ve kontrol çözümlerimiz, nem alıcılar, VpCI bariyer malzemeleri, VpCI yayıcılar ve diğer pas önleyici kimyasallarını bir araya getirir.

Konusunda uzman kadromuzla uygulamanız için doğru ürünleri seçmenize yardımcı olabilir, neye ihtiyacınız olduğunuz emin değilseniz veya özel gereksinimleriniz var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
otofo6
otofo7
kimyasalfoto2
2
marine8
marine6
betonfoto3
DEYAP

Tüm EndüstrilerDEYAP

Makaleler

Çözülmüş SorunlarDEYAP

Dünyanın çeşitli noktalarında korozyon nedeniyle oluşan engellerin nasıl ortadan kaldırıldıklarını anlatan çeşitli makaleler...
logo-renault
logo-mykal
logo-cortec
logo-bosch
logo-boeing
logo-airbos
logo nasa