EndüstrilerMetal İşleme EndüstrisiDEYAP

Ana metal endüstrilerinde korozyon her an meydana gelebilir. Üretimin durmasına, malzemelerin boşa gitmesine, malların geri dönmesine ve memnuniyetsiz müşterilere neden olur.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2020/10/post_11.jpg
Metal İşleme Endüstrisi

Üretimi Değil, Korozyonu Durdurun!DEYAP

Cortec® Corporation, dünya genelindeki ana metal endüstrilerine VpCI® korozyon çözümleri sunmaktadır. Korozyon ister hammaddelerde, ister proses halindeki metallerde veya ihraç mallarında meydana gelsin, Cortec® sorunu tespit etmeye ve geniş VpCI® ürün portföyünden pratik, entegre bir çözüm sağlamaya hazırdır.

Cortec® gelecekteki korozyon kayıplarına karsı koruma sağlayarak bir sigorta sağlayıcısı gibi hareket eder. Korozyon çözümlerine şimdi yatırım yaparak, üreticiler kendilerini daha sonra ağır kayıplardan kurtarırlar.

Metal İşleme EndüstrisiMaliyetleri Düşürün, Zamandan Tasarruf EdinDEYAP

Cortec'in VpCI® toplam korozyon çözümleri maliyetleri düşürmek, zamandan tasarruf etmek ve çevresel etkiyi azaltmak için geleneksel korozyon korumasına pratik alternatifler sunar. Cortec® birçok petrol bazlı pas önleyiciyi su bazlı veya biyobazlı seçeneklerle değiştirir ve hantal pas önleyicilerin yerini tamamen alabilecek geri dönüştürülebilir ambalaj malzemeleri sunar. Ürünlerin uygulanması ve çıkarılması kolaydır, WIP (work-in-process) döngüsü verimliliğini artırır, isçilik maliyetlerini düşürür ve pas taleplerini azaltır. VpCI® MRO malzemeleri varlıkların hizmet
ömrünü uzatarak maliyetleri azaltır.
otofo7
otofot2
metal1
metal2
metal3
metal4
Metal İşleme Endüstrisi

VpCI® Teknolojisinin
Ana Metal Endüstrilerinin
Beş Aşamasına Dahil EdilmesiDEYAP

1.AŞAMA
Cevherin erimiş metale dönüştürülmesi
(demir, bakır, alüminyum, vb.).

2.AŞAMA
Erimiş metalin çiçeklere, plakalara, külçelere, kütüklere ve metal tozuna/sinterine işlenmesi.

3.AŞAMA
Metal sıcak haddelenir, dövülür, dökülür veya kabaca şekillendirilmiş parçalar halinde sinterlenir.

4.AŞAMA
Metal isleme, honlama, damgalama, delme, çekme, soğuk haddeleme veya daha hassas metal bileşenler halinde şekillendirmeye tabi tutulur.

5.AŞAMA
Metal bileşenler, motorlar, kazanlar, araçlar ve sayısız diğer endüstriyel veya tüketici ürünleri gibi bitmiş ürünlere ve ekipmanlara monte edilir.
https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/metal-5-scaled.jpg
DEYAP

Tüm EndüstrilerDEYAP

Makaleler

Çözülmüş SorunlarDEYAP

Dünyanın çeşitli noktalarında korozyon nedeniyle oluşan engellerin nasıl ortadan kaldırıldıklarını anlatan çeşitli makaleler...
logo-renault
logo-mykal
logo-cortec
logo-bosch
logo-boeing
logo-airbos
logo nasa