DEYAPKataloglarDEYAP

DEYAP Kataloglarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Korozyon önleyici tüm ürünlerimiz ve hangi sektörlerde kullanıldıklarını kataloglarımızda bulabilirsiniz.

DEYAP

Havacılık ve Uzay Sanayii Kataloğu

Korozyon, hava taşıtı endüstrisinde kalıcı bir sorundur. Korozyonun önlenmesi, bir hava aracının bütünlüğü ve güvenliği açısından kritik bir faktördür…

İNDİR – Havacılık ve Uzay Sanayii Endüstrisi  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/havacilik-katalog-1-768x512.jpg

Otomotiv Endüstrisi Kataloğu

Otomotiv Endüstrisi, ekonomik kayıp ve çevre güvenliği açısından korozyonun etkileriyle mücadelede araştırmacılara zorluklar çıkarmıştır. DEYAP Otomotiv uygulamaları için yüksek verimli ve ekonomik korozyon koruması sunmaktadır.

İNDİR – Otomotiv Endüstrisi  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/otomotiv-katalogsite-1-768x512.jpg

Ana Metal Endüstrileri Kataloğu

Ana metal endüstrilerinde korozyon her an meydana gelebilir. Üretimin durmasına, malzemelerin boşa gitmesine, malların geri dönmesine ve memnuniyetsiz müşterilere neden olur.

İNDİR – Ana Metal Endüstrileri Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/metal_isleme_endustrisi_katalogsite-768x512.jpg

Kimyasal İşleme Endüstrisi Kataloğu

Kimyasal İşleme Endüstrisi, petrokimyasal ve inorganik kimyasallar, plastikler, deterjanlar, boyalar ve pigmentler ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesini kapsar. Proses sistemleri, ekonomik kayıp ve çevre güvenliği açısından korozyonun etkileriyle mücadelede araştırmacılara en büyük zorluklardan birini sunmuştur.

İNDİR – Kimyasal İşleme Endüstrisi Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kimyasal_isleme_endustrisi_katalogsite-768x512.jpg
[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

DEYAP

Betonarme Endüstrisi MCI Kataloğu

Cortec® Corporation’ın patentli MCI® (Migrating Corrosion Inhibitor™) Teknolojisi betondaki donatı metalini korozyondan korur. Genellikle, bozulan betondaki korozyona uğrayan inşaat demiri maliyetli onarımlara, mali kayıplara, güvenlik endişelerine ve olumsuz çevresel etkilere neden olur, ancak Cortec® korozyon çözümüne sahiptir.

İNDİR – Betonarme Endüstrisi MCI Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/betonarme_MCI_katalogsite-768x512.jpg

Betonarme Endüstrisi HPRS Kataloğu

MCI® molekülleri gömülü metalik donatının hem anodik hem de katodik alanlarına çekilir. Metal yüzeyler üzerindeki bu fiziksel adsorpsiyon, paslanmış yüzeylerde bile korozyon oranlarını önemli ölçüde azaltan ve yapının faydalı hizmet ömrünü büyük ölçüde uzatan koruyucu bir moleküler tabaka sağlar.

İNDİR – Betonarme Endüstrisi HPRS  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/betonarme_HPRS_katalogsite-768x512.jpg

Betonarme Endüstrisi TEST Kataloğu

Klor Saldırısı ve Karbonatlaşma Saldırısı Altında göç eden korozyon inhibitörleri (MCI’lar) çelik inşaat demirini betondaki korozyondan korumak için geliştirilmiştir. Beton harmanlama sırasında bir katkı maddesi olarak dahil edilmek veya mevcut beton yapıların yüzey emprenyesi için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

İNDİR – Betonarme Endüstrisi TEST  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/betonarme_TEST_katalogsite-768x512.jpg
[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

DEYAP

Askeri Endüstrisi Kataloğu

Yıllar boyunca ordu tarafından birçok korozyon önleme tedbiri benimsenmiştir. Şimdi, etkili korozyon kontrolü için sürekli olarak yeni stratejiler geliştirilmekte ve değerlendirilmektedir. Korozyondan kaynaklanan kayıplar ordular için önemli bir öncelik haline gelmiştir.

İNDİR – Askeri Endüstrisi  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/askeri_endustrisi_katalogsite-768x512.jpg

Denizcilik Endüstrisi Kataloğu

Gemi yapımında veya çeşitli gemilerin kullanımında korozyondan kaynaklanan hasarlar özellikle ağırdır. Bu tür yapı ve konstrüksiyonların korozyona karsı korunması, üretim sürecinin maliyetinin büyük bir bölümünü oluşturur. Belirli koşullarda tüm yapısal metaller korozyona eğilimli olduğundan, ekonomi önemli kayıplar yaratmaktadır

İNDİR – Denizcilik Endüstrisi  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/denizcilik_endustrisi_katalogsite-768x512.jpg

Elektrik & Elektronik Endüstrisi Kataloğu

VpCI® yayan sistemler, ambalajlar, mendiller, spreyler ve emici malzemeler bir araya gelerek üretim ve sevkiyattan son kurulum ve bakıma kadar elektronik/ elektrik yaşam döngüsünün her aşaması için korozyon çözümleri sunar.

İNDİR – Elektrik & Elektronik Endüstrisi Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/elektrik_elektronik_endustrisi_katalogsite-768x512.jpg
[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

DEYAP

Akıllı Paketleme Kataloğu

Korozyon, özellikle depolama ve nakliye için paketlendiğinde metalin sürekli, ayrım gözetmeyen ve maliyetli bir düşmanıdır. Geleneksel korozyon önleme yöntemleri dağınıktır, maliyetlidir ve personel ve çevre için tehlikeli olabilir. Çoğu zaman da etkisizdirler.

İNDİR – Akıllı Paketleme  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/paketlemei_katalogsite-768x512.jpg

Yağlayıcılar Kataloğu

Üretim aşamasında korozyonu engellemek için özellikle yağlayıcılar çok önemlidir. Bu kategoride yağların yanı sıra gresler, metal işleme sıvıları korozyona karşı yüksek performans sağlarlar. 

İNDİR – Yağlayıcılar Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/yaglayicilar_katalogsite-768x512.jpg

Kaplamalar Kataloğu

VpCI® Kaplamalar çok sayıda metal ürünü korur. VpCI® Kaplamaların uygulanması dış ve iç yüzeyler için hızlı ve ekonomik koruma sağlar. Teknik personelimiz, korozyona duyarlı ürünlerinizin uzun ömürlü ve eksiksiz korunması için hangi ürüne ihtiyacınız olduğuna karar vermenize yardımcı olabilir.

İNDİR – Kaplamalar  Kataloğu

https://deyap.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/kaplamalar_katalogsite-768x512.jpg
[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]
Makaleler

Çözülmüş SorunlarDEYAP

Dünyanın çeşitli noktalarında korozyon nedeniyle oluşan engellerin nasıl ortadan kaldırıldıklarını anlatan çeşitli makaleler...
logo-renault
logo-mykal
logo-cortec
logo-bosch
logo-boeing
logo-airbos
logo nasa